עדיין לא מנויים? יש סרטים בחינם!!!

שלום שלום!!!
ראשית, הבלוג שלנו עבר דירה, אז אפשר לעבור לבלוג החדש שלנו בדף הבית: www.meirkids.co.il
דבר שני - גם אם אתם לא מנויים, אתם יכולים להנות מהסרטים החינוכיים שלנו בערוץ מאיר לילדים! מבין כל הסרטים שלנו הפרשנו "תרומה גדולה" של סרטי ילדים לצפייה ישירה בחינם! כנסו: meirkids.co.il/sets/free

21.11.2010

"אבנים מקפצות" מאת שיר

בשבוע שעבר, לכבוד פרשת 'ויצא' פרסמנו "משימת כתיבה" בנושא "עלי יניח הצדיק את ראשו".
שיר שלחה לנו סוף משלה למדרש המופלא, והרי הוא לפניכם:

לילה. חושך על פני השדה.
מי הוא זה ההולך כאן עם מקלו?
מי הוא זה המתקין עצמו לשינה סמוך לאם הדרך.
תזוזה. רחש. אבנים מסננות מבעד לסדקים ומבין העשבים נשמעות לחישות ...
... לחישות של מריבה. כל אבן רצתה לכבד את חברתה בתפקיד החשוב, כל אבן רוצה לכבד כמה שיותר את חברתה. נגיד, אם אבן אחרת, אירגנה לכם בהפתעה יומולדת לא הייתם רוצים לתת לה את הכבוד הגדול שעליה ישן הצדיק? אבל האבן שארגנה יומולדת, נאבד לה העט הכחול שלה, ואבן אחרת השאילה לה עט. האבנים זזו במעגל, כל אחת דחפה את חברתה, שעליה ישן הצדיק, האבן לא רצתה וקפצה מהמקום, וכך נדחפה האבן הבאה. כל אחד היה מתפלא למצוא אבנים
מקפצות, זה באמת מראה טבע מדהים (אף פעם לא ראיתם אבנים מקפצות?!), אבל לישון תחת אבנים מקפצות- אי אפשר. ה' עשה נס, ואיחד את כל האבנים לאבן אחת, שתחתה ישן הצדיק, וכל האבנים יחלקו את הכבוד המתאים לאבנים הסובבות אותם.

4 תגובות:

משפ' ניצן אמר/ה...

ישר כח ג-ד-ו-ל!!!!!!!!!!!!
נפלא!!!!

אנונימי אמר/ה...

איזו שיר?-אין פרטים מזהים

אורן אמר/ה...

לצוות ערוץ מאיר לילדים, שלום רב!
אני מורה בחינוך הבלתי פורמאלי ואבא לילד שמאוד אוהב את התוכניות שלכם, את האתר שלכם הכרתי דרך אימא של אחד מילדי הצהרון שעבדתי בו שנה שעברה. הילדים מאוד אהבו את התוכניות והיה מגוון מאוד גדול של תוכניות. השנה ב"ה פתחתם את האתר החדש (כמובן שיש לי מנוי) והאתר מאוד יפה, מסודר ומעניין אך לצערי הרב באתר החדש כמה שהוא צבעוני ומעוצב יפה יותר יש לי איתו שני בעיות עקריות:
1. אני לא מוצא את כל התוכניות שהיו באתר הישן, באתר הישן היו מאות תוכניות ופה אני מוצא רק עשרות בודדות.- אשמח אם תוכלו לעזור לי למצוא את כל התוכניות.
2. למצוא תוכנית ספציפית היה יותר קל באתר הישן כי היית היכול לקפוץ ישירות לדף מסוים ופה להגיע לדף מסוים צריך לעבור דרך כל הדפים.
תודה מראש אורן

שיר אמר/ה...

תודה, משפחת ניצן

הוסף רשומת תגובה

אתם מוזמנים להוסיף תגובה !!!