עדיין לא מנויים? יש סרטים בחינם!!!

שלום שלום!!!
ראשית, הבלוג שלנו עבר דירה, אז אפשר לעבור לבלוג החדש שלנו בדף הבית: www.meirkids.co.il
דבר שני - גם אם אתם לא מנויים, אתם יכולים להנות מהסרטים החינוכיים שלנו בערוץ מאיר לילדים! מבין כל הסרטים שלנו הפרשנו "תרומה גדולה" של סרטי ילדים לצפייה ישירה בחינם! כנסו: meirkids.co.il/sets/free

7.11.2010

המלצה לספר / שיר

"ואחד עם כיפה"/ אברהם נווה

מה מבטא בשבילכם המושג "קו התפר" ? בשביל יאיר, ילד יתום, אלו חיי היומיום. יאיר, ילד בן שתיים- עשרה נולד לאב שומר תורה ומצוות, ואם שאינה שומרת מצוות, וב"תפר" הזה מתנהלים חייו. כשאביו מת הוא גילה את עצמו ברום צורים,  בבית של סבתו החילונית, ביחד עם אמו ואחותו. ולהפתעת כולם הוא החליט להמשיך לשמור תורה ומצוות. יאיר הוא הילד היחיד בבית הכנסת, ( שפועל רק בשבתות) . בבית הספר יאיר נאלץ להיות חובש הכיפה היחיד מבין הילדים. במהלך הספר נוגעים בנושאים אקטואלים לימינו כגון היחס לגוי, השפעת התפילה, כשרות, חשיבות הכיפה, כיבוד הורים, חזרה בתשובה ועוד... מי יעזור ליאיר? איזה קשיים יצוצו? והכי חשוב- האם יאיר יצליח? ההתמודדות הלא פשוטה מרתקת אותנו לספר בקריאה הראשונה , והשאלה "איך הוא הצליח לעשות את זה?"תלווה אותנו בקריאות החוזרות. אברהם נווה מיטיב לתאר את רגשותיו של יאיר בשפה עשירה ויפה. ללא ספק זהו ספר מיוחד ומוצלח מאוד, שזכה להיקף קניה רחב ולתשע מהדורות!

8 תגובות:

תמר אמר/ה...

אני מצטערת לפתוח ברע, כי באמת זכות הכותב לחשוב כך על הספר, אבל אני ממליצה למי שרגיש לא לקרוא את הספר, הוא מאוד עצוב, המון זמן לא חלמתי חלום רע, אבל בגללו היו לי סיוטים! אך אם אתם בטוחים שאינכם רגישים, מומלץ לקרוא אותו הוא מעניין מאד תמר.

קובי אמר/ה...

המלצה מקסימה!
ממש עושה חשק לרוץ לסיפריה ולקרא את הספר.
וגם הניסוח של ההמלצה מאוד יפה!
תודה

שיר אמר/ה...

תודה רבה.

אנונימי אמר/ה...

איפה משיגים?? זה מאד מגרה אותי ליקרוא את זה!!

נעמה טרבלסי אמר/ה...

תודה!נשמע מעניין...

שיר אמר/ה...

תודה, נעמה, על לא דבר. למתעניינים: אפשר להשיג את הספר בחנויות, בספריות, ו(אולי) אצל חברים.

אנונימי אמר/ה...

הספר באמת מקסים ממש!

הי! אמר/ה...

חמוד...

הוסף רשומת תגובה

אתם מוזמנים להוסיף תגובה !!!