עדיין לא מנויים? יש סרטים בחינם!!!

שלום שלום!!!
ראשית, הבלוג שלנו עבר דירה, אז אפשר לעבור לבלוג החדש שלנו בדף הבית: www.meirkids.co.il
דבר שני - גם אם אתם לא מנויים, אתם יכולים להנות מהסרטים החינוכיים שלנו בערוץ מאיר לילדים! מבין כל הסרטים שלנו הפרשנו "תרומה גדולה" של סרטי ילדים לצפייה ישירה בחינם! כנסו: meirkids.co.il/sets/free

7.11.2010

מסתרי מוחו של אסי (התסריטאי)- פרק ד' -מיוחד!!!

יום ראשון אור לא' כסלו (7/11/10).שלום חמודים.אני שמח מאוד לקרוא את כל התגובות שלכם. אני יודע שזמן רב לא כתבתי לכם ואני חייב לכם הרבה.
הבטחתי לכם ברשומה הקודמת לענות על השאלה הקשה ביותר - איך מוצאים רעיון לתכנית.
ובכן במקום לענות לכם קצר ולעיניין אני רוצה לספר לכם על השבועיים האחרונים שעברו עלי- כתסריטאי בערוץ מאיר. בתוך הסיפור תמצאו גם תשובה וגם תגלו עוד המון דברים חדשים- על תוכניות הילדים הבאות של ערוץ מאיר לילדים.


ובכן....
אחד הדברים שאתם אולי לא חשבתם עליהם הוא שתסריטאי תמיד חייב לחיות בעתיד. למה הכוונה? הרי בשביל שתכנית מיוחדת לחנוכה תעלה לאתר בחנוכה- צריך לצלם אותה כמה שבועות לפני- וצריך לכתוב אותה יותר מחודש לפני! ככה זה קורה לי בכל חג/ מועד/ חופש או כל דבר אחר. אני צריך להיות באוירה של ר"ה ויו"כ עוד בחופש הגדול. וולהריח את הסופגניות והלביבות של חנוכה כבר אחרי סוכות וכן הלאה.


כך גם השנה. המשימה שלי היתה לכתוב את סדרת חנוכה. עבר חג הסוכות ואנחנו חזרנו לצלם תכניות. אני זכרתי שאני חייב לכתוב את סדרת חנוכה. למי שעוד לא יודע או שלא זוכר, חנוכה הוא גם יום ההולדת של ערוץ מאיר לילדים- השנה אנחנו נחגוג 4 שנים להקמתנו. לכן כל שנה יש סדרה מיוחדת בערוץ.

אבל.... אם כל שנה כתבתי סדרה לחנוכה- כמה עוד אפשר לכתוב? (אגב משהו זוכר מה היו שלושת סדרות חנוכה? נראה אתכם!- תענו בתגובות).

הייתי אובד עצות ממש- הזמן מתקצר ואנחנו חייבים כבר לצלם את הסדרה ולי לא עלה אפילו בדל רעיון לראש- שום דבר! כל פעם שרציתי להתחיל לכתוב- פשוט לא הצלחתי. אני לא יודע אם אתם חוויתם כזו הרגשה אי פעם- אבל תדעו לכם שאין דבר יותר מתסכל מלשבת מול המחשב ושום רעיון לא עובר לך לראש- ואם יש כבר רעיון הוא לא מספיק טוב.

ישבתי עם עליון שמש- הוא סיפר לי כל מיני סיפורים מדהימים על בית כנסת החורבה- ישבתי וסיכמתי את הסיפורים שלו- ומתוכם בניתי שלד של תסריט- הרפתקאה של אסי , טוביה ופולקע בעקבות ההסטוריה של בית כנסת החורבה.- אגב זו גם דרך לגבש רעיון- פשוט להסתמך על סיפור קיים ולעשות לו עיבוד מחודש- עם הדמויות שלי. אבל בשביל לצאת לצילומים ברובע היהודי דרוש הרבה זמן והרבה מאמץ- והרעיון, על אף שהיה טוב, נדחה.

שוב נותרתי בלי שום רעיון- ועם פחות זמן להתלבטויות. כל דקה וכל שעה שעוברת ולי אין שום דבר על הדף, משמעותה עיכוב הצילומים והעמדה של הסדרה בסכנה שלא תהיה מוכנה עד חנוכה. הייתי ממש לחוץ ואפילו שבור. כל התסריטאיות האחרות עבדו על תסריטים שלהם. הזמן דוחק ואני כמעט שהרמתי ידיים.

הגעתי הביתה בערב ובקושי חייכתי. ישבתי לאכול ארוחת ערב עם המשפחה שלי- כשלפתע.... דפיקה בדלת.

הילדים רצו לפתוח ובפתח עמדו שניים. את האחד אתם אולי זוכרים- אורי אלדר- הופיע עם גרשון בתכניות. שמעתי אותו קורא בשמחה- שלום! ערב טוב! ניגשתי לדלת והתחבקנו. הרבה זמן לא התראנו. מסתבר שאורי הוציא אלבום חדש של שירים וסיפורים לילדים. רכשנו אותו בשמחה. (ההכנסות קודש לפעילות קירוב בהודו) ומיד ניגנו את הדיסק. כששמעתי את הסיפורים והניגונים המיוחדים בדיסק- פתאום התעודדתי. משהו זז אצלי. שמעתי צלילים שפתאום סיפרו לי סיפור. ניגונים שרציתי שיתנגנו בסדרה, שעוד לא התחלתי אפילו לכתוב.

למחרת כשממש לא היתה לי ברירה פשוט התיישבתי מול המחשב והתחלתי לכתוב- ניגנתי את הדיסק באוזניות ופשוט נתתי לאצבעותי לזרום על המקלדת. כתבתי קצת ממה שעלה לי לראש- קצת מרעיונות שעלו לי ברעיון הראשון על בית כנסת החורבה. ולאט לאט נטווה לו הפרק. פרק חדש- הפרק הראשון בסדרת חנוכה.

הייתי מאושר- הרגשתי הקלה ענקית. לא ידעתי מה יגידו חברי בערוץ על הפרק. שלחתי להם והם אהבו אותו מאוד.

כל סוף השבוע האחרון חשבתי על הפרק השני. כתבתי אותו אתמול בלילה והיום- התייעצתי עם חברי לערוץ - שיכתבנו ושיפצנו ולבסוף עמדו להם שני פרקים- של סדרת חנוכה- מפוארים , יפים, מלאי הומור, מתח והמון המון המון מוסר השכל.

אבל זה לא הסוף- למה?

סדרת חנוכה מספרת על גרשון (זוכרים אותו?) שבגלל שהוא לא הצליח להתאקלם בארץ והוא הגיע לרמה שאין לו אפילו כסף לשכור דירה והוא ודוביל'ה ישנים ברחוב- בגלל זה הוא מחליט לעזוב את הארץ. ואז פתאום הוא חולם על אוצר שנמצא מתחת לצריף ומבין שזה המוצא האחרון שלו. (לקחתי את הרעיון מהסיפור הראשון בדיסק - מעשיה של ר' נחמן על האוצר מתחת לגשר- אתם תראו שגם המסר קשור למסר של הסיפור הזה).

במקביל לחבורה הקדושה שלנו- טוביה, אסי ופולקע מתברר שיש חנוכיה עתיקה ויקרה..... מתחת לצריף. החבורה יורדת לשם. גרשון אף הוא מגיע לצריף- ומשם כל העסק כבר מתחיל ממש ממש להסתבך.

האם גרשון ימצא את האוצר? של מי הוא יהיה? החבורה/ גרשון.....
יש המון המון המון הפתעות בסדרה הזו.
הסדרה בעצם מדברת על זה שאסור להתייאש- שגם אם המצב נראה חמור מאוד ואין מוצא- ממש כמו המכבים שנלחמו נגד הצבאות האדירים של היוונים- בלי סיכוי סביר לנצח- הם נלחמו- לא ויתרו- וע"י זה הם הצליחו להוציא את האור מתוך החושך.


זה מה שיקרה גם בסדרה שלנו השנה. ואני חושב שזה גם מה שקרה לי.

הרעיונות והתכניות שאנחנו מביאים לכם- באות מלמעלה. אני באמת מאמין בזה. אנחנו שליחים קטנים של הקב"ה, להוסיף לכם הרבה אור. כנראה שבשביל לכתוב תכנית כזו באמת- גם אני הייתי צריך לחוות קצת מה זה חושך- מה זה לשבת בלי רעיון. מה זה כמעט להתייאש מול הדף, מה זה תסכול עמוק שיש לך משימה חשובה שאתה לא מצליח למלא....

ומה זה למצוא בכל זאת את הכח שוב לשבת ושוב להתחיל לכתוב ולהאמין שיצא משהו מהשרבוטים שאני כותב. ורק כשהירפתי מהעול שרובץ לי על הגב- ונתתי לאצבעות לנוע על המקלדת- באמונה אמיתית שהקב"ה כותב את התסריט דרך האצבעות שלי- נכתבה אחת מהסדרות היפות והמרגשות ביותר בערוץ מאיר. (למרות שאני הייתי השליח לכתוב אותן- ואין הנחתום מעיד על עיסתו... הרי כבר אמרנו שזה לא אני- אז ניתן את הקרדיט לה'- ה' שלח לנו פה סדרה נהדרת!)אז לסיכום:

מי שבכל זאת רוצה כמה עצות מעשיות ל-איך למצוא רעיונות:

1. תמיד כדאי לשמוע ולקרוא סיפורים.

2. בשביל שתסריט יצא מן הכח אל הפועל צריך לתת לו זמן להתבשל- בסוף הוא יצא. אסור ללחוץ עליו.

3. חייבים לבא בשמחה... להשתחרר מהמועקה והעול ולזרום- לתת לקב"ה לכתוב באמצעות האצבעות שלנו.בקיצור....
יש לכם למה לצפות.


חוץ מזה בקרוב הולכות לעלות תכניות מקסימות!!!
למשל: אתם הולכים לפגוש את כל המשפחה של פולקע- בהפקה מיוחדת!
אז נשתמע!
ולא לשכוח את החידה שלי-


מה היו שלושת סדרות חנוכה האחרונות?להתראות חמודים

שלכם

אסי.

43 תגובות:

נתנאל אמר/ה...

שלום אסי למה אתה מיתכוון שאתה אומר שניפגוש את המישפחה של פולקע מה את המישפחה של אבישי שיטרית או את המישפחה של פולקע בתור תרנגול עודו???????????

תהילה אמר/ה...

מי לא זוכר כאלו סדרות יפות!!!!!!!!
1. איכסי פיכסי
2. כשמגלים את הצריף
3. ניקמתו של זאוס

משפ' ניצן אמר/ה...

לאסי!
מאד מאד מ-ע-נ-י-ן!!!!!!!
ולשאלתך:
חנוכה- סדרת תשס"ח: איכסי פיכסי מנסה להרוס את חנוכה ואלישע חוזר בתשובה.
סדרת תשס"ט: מוצאים את הצריף והיכרות ראשונה עם דר' פולקע!
סדרת תש"ע: נקמתו של זאוס.
נ.ב.
מחכים לסדרת תשע"א, בהצלחה!!!!!!!!!

הדס אמר/ה...

לאסיי!!!,
מ'זתומרת הילדים של פולקע במציאות יתחפשו לתרנגולי
הודו?!(זה יהיה מגנוב אם כן...),
נ.ב.-אתה זוכר שחתמת לי בדף בכנס השנה?!-
(מרוב מעריצים ניראלי שאתה לא זוכר אותי אבל לא נורא...(אני בת 11 וחצי).
ישלי שאלה שאני רוצה שתענה לי עליה!-
השאלה:למה אתם לא מעלים בנות לתוכניות?!,
אם אפשר תעשו תוכנית על בת מצווה(על בר מצווה יש אבל זה לא עוזר לבנות..)-
כגון:שאחות של טוביה רוצה לעשות בת מצווה באולם מפואר עם זקוקים אבל באותו זמן מצבם הכלכלי לא היה טוב (ח"ו), ושטוביה מסביר לאחותו וכו' (או בטלפון, או פנים אל פני=הגיע הזמן שתעלו גם בנות!!!)
תודה ויישר כוח!,
הדס

רותם אמר/ה...

איזה מגניב לראות את כל המשפחה של פולקע!

הדסה, בת ים אמר/ה...

ואוו!!!! מ-ד-ה-י-ם!!!!!!!
הסדרות הן:
1. אכסי פיכסי.
2. פולקע עושה צ'ימס -מצילים את הצריף.
3. נקמתו של זאוס.

תמר צפורה אמר/ה...

התשובה לשאלה היא: הסדרה הראשונה- אסי וטוביה מדליקים את האור,על איכסי פיחסי ואלישע. הסדרה השניה- על הצריף, אבו רפול, והמסיבה של אסי וכו',
והאחרונה: נקמתו של זאוס- אסי ופולקע נתקעים בצריף, בעקבות ה"אוצר" שמצאו, וכשטוביה מוציא אותם, הוא גם מציל אותם מהיתיונות. חוץ מזה, אסי! תודה על הכתבה המענינת המעולה, המשכנעת, המעודדת, המלמדת והנפלאה שכתבת בשבילנו!

משפ' פקירו אמר/ה...

אסי שלום!
אנחנו ראינו רק את הפרקים האחרונים:נקמתו של זאוס.(א'ב'ג')
נ.ב האם הסדרות האחרות נמצאות בערוץ מאיר לילדים החדש??
נ.ב.ב היינו שמחים לדעת על רעיונותינו לערוץ.

עעע אמר/ה...

תודה רבה אסי!

אנונימי אמר/ה...

שמי:אליאור
ומי לא זוכר אותן
איכסי פיכסי
כשטוביה ראה את הצריף
נקמתו של זאוס

אור מרצינו אמר/ה...

א נקמתו של זאוס ב הולכים לצריף מהחדר של טוביה ג אכסי פכסי

סיגוש(sigal) אמר/ה...

אסי אתה פשוט כותב מדהים ומקצועי כ"כ
אתה אחד השחקנים המוצלחים שראיתי
הסדרות:
1) איכסי פיכסי(יומולדת שנה)
2) גילוי הצריף וכמובן להכיר את פולקע המשוגע והמשגע(יומולדת שנתיים)
3) נקמתו של זאוס-אחת התוכניות ה-ח-ז-ק-ו-ת-!!!!
נ.ב
אני נכנסת לבלוג רק כדי לקרוא מה שאתה כותב.

אנונימי אמר/ה...

לאסי היקר!תודה רבה על הכתבות המ-ד-ה-י-מ-ו-ת!! נ.ב.(התשובה)א-איכסי פיכסי ב-מצילים את הצריף ג-נקמתו של זאוס. נ.ב.אני כבר מחכה ליראות את המישפחה של פולקע!!!יישש!!

עז בן חור אמר/ה...

יפה מאוד!
שלושת סדרות חנוכה היו:
1. עם איסי פיכסי,
2. שאסי וטוביה הגיעו לצריף בפעם הראשונה,
3.נקמתו של זאוס.
נ.ב. המשפחה של פולקע הם גם בובות? אני מחכה לראות אותם...

הלל אמר/ה...

התוכניות של סדרת חנוכה היו:
1)אכסי פיכסי חוזר
2)התוכנית אם אבו ראפול (אני לא זוכרת איך קוראים לה)
3)נקמתו של זאוס

נ.ב.
התוכנית אסי, מתי והבחירות מהממת !!!

יואב (השתתפתי באסי מתי ומועצת התלמידים) אמר/ה...

לאסי! (וטוביה)
אולי אתה לא זוכר, אבל בחנוכה שעבר הופעתם (אתה וטוביה) בגבעת מרדכי בירושלים, והצגתם את "מחר זה מחר". אחרי ההצגה כולם אמרו לכם שלום, ואחרי שכולם הלכו, אני באתי וסיפרתי לך ולטוביה שאני ואחים שלי (וחברים שלי) עושים תוכניות שדי דומות לסגנון שלכם, וגם הכנו בובת פה וקראנו לה שניצל. ונתתי לכם גם דיסק.
אמרת שבתוכניות הבאות יפגשו את המשפחה של פולקע, ופולקע אמר פעם באיזה פינה אצלו במעבדה ששניצל הוא קרוב שלו. אז... אני אשמח להביא את הבובה שהכנו.

נריהגינון אמר/ה...

הסדרות נחמודות ביותר וגם המצחיקות (והמותחות כמובן)אל הסדרות:
1.איכסי פיכסי
2.מסיבת חנוכה הגדולה
3.נקמתו של זאוס (הכי מותח מביניהם)

טליה פ. אמר/ה...

לאסי היקר!!!
הסדרות הן:
1.תשס"ח:אסי וטוביה מדליקים את האור עם איכסי פיכסי.
2.תשס"ט:הישן מתחדש עם אבו רפול ופולקע.
3.תש"ע:נקמתו של זאוס(1'2'3')עם המטמון של טוביה.
ובעז"ה תשע"א...
תודה רבה לך אסי ויישר כח בהמשך הדרך.

משפ' ניצן אמר/ה...

לאסי!
אם אפשר שגם הפעם נראה את הצלמים והעוזרים בתוכניות כמו בסדרת חנוכה הראשונה (שהראתם את כל הצלמים והעוזרים....)-זה היה מאד יפה!

טליה פ. אמר/ה...

לאסי!!!
תודה רבה רבה על הכתבות המדהימות!אני קראתי את כולם בנשימה עצורה,כל הכבוד לך שאתה מקדיש מזמנך למענינו.ד.א:תודה רבה על העיצות הנפלאות לכתיבת התוכניות.פשוט לפעמים יוצא לי לחבר הצגות בביה"ס...הפינה הכי אהובה עליי בבלוג היא שלך.אז תודה רבה רבה רבה!!!

אלינתן אריכא אמר/ה...

לאסי היקר!!
הסדרות:
1.תשס"ח:איכסי פחסי חוזר
2.תשס"ט:הישן מתחדש
3.תש"ע:נקמתו של זאוס
נ.ב.אורי אלדר ומשפחה חברים שלנו (היה להם בר מצוה לפני כמה זמן וטוביה ניגן שמה)

אנונימי אמר/ה...

לאסי היקר !
פתאום נהיית רציני ולא מצחיק , תמשיך להיות מצחיק.
ממני הדס רבקה בת 9 מרמת בית שמש.

ליאת אמר/ה...

שלום לכולם!
אסי לשאלתך:
1.איכסי פיכסי
2.מסיבת האוצ אוצ(אחת התוכניות השוות!!!)
3.נקמתו של זאוס(תוכנית חזקה!!!!)
אשרינו אשרינו אשרינו שיש לנו אסי כזה!!!
מגניב שיהיה תוכנית עם המשפחה של פולקע(אבישי)!
זה החלום שלי לראות את המשפחות שלכם!!!(אבל של כולכם לא רק של אבישי..)

אנונימי אמר/ה...

להדס רבקה מרמת בית שמש
אסי נהיה רציני כי הוא כותב את הקטע הזה בתור מבוגר שכותב תסריטים ולא בתור ילד בתוכנית...

מש"פ פקירו אמר/ה...

לערוץ מאיר היקרים!!!
האם אתם יכולים לעשות מדור של:חג חנוכה כמו שעשיתם עם:חגי תשרי,ובו כל הסדרות הישנות של חנוכה???נשמח מאד אם כן...
בהצלחה!!!

אביה אמר/ה...

תודה רבה עלן כל התוכניות היפות!
האם זה אפשרי שתכתבו תוכניות חדשות בקצב מהיר יותר למשל,תוכנית ליום,(אבל כל יום ממש!)?!
ו...כשאני כותבת בחיפוש באתר סרטים ישנים לא מופיע,יש בכלל את הסרטים האלו?!

מחכה לתשובה דחוף,אביה חדד:)

אוריה אמר/ה...

לאסי היקר...
1.תשס"ח-איכסי פיכסי רוצה לבטל את חנוכה
2.תשס"ט-הישן מתחדש,מצילים את הצריף
3.תש"ע-נקמתו של זאוס
ועוד כמה תוכניות למשל... עם טוביה לפני שהגעת..
והתוכנית עם אורי העוור..
בקיצור 110ממם
נ.ב תודה על העצות גם לי יש כישרון כתיבה ב"ה
והעצות עוזרות לי מאוד...

אוריה אמר/ה...

לליאת היקרה...
התוכנית עם המשפחה של פולקע,תיהיה על משפחת תרנגולים
(אני משערת שיהיו בובות נוספות של תרנגולים לדוגמא: בובה של תרנגולת עם מטפחת..-אמא של פולקע ועוד כל מיני בובות...זה בטוח יהיה חמוד..)לא על משפחתו האמיתית של אביחשי שטרית כך שלא תוכלי לראות את משפחתו האמיתית

גלעד כהן אמר/ה...

רציתי לדעת איך במקביל עשיתם את כל המשפחה של פולקע,
ולמשל בתכנית שיש את אסי פעמיים, איך אפשר לעשות דבר כזה?
תודה

גלעד כהן אמר/ה...

שלום אסי!
רציתי לדעת איך אפשר להביא במקביל את כל המשפחה של פולקע, וגם אותך פעמיים במקביל.
תודה, גלעד כהן

אנונימי אמר/ה...

סדרה ראשונה - איכסי פיכסי חלזר וניסה (כמעט הצליח) לקלקל את שמחת החנוכה....
סדרה שניה - עם הצריף ועם פולקע שאסי רוצה לעשות מסיבת חנוכה ואין לו מקום וטוביה סוחב אותו לצריף ומגל את שמעון המתיון ומשכנע את אסי לא לבטל את המסיבה...
סדרה שלישית - טוביה מחביא מטמון ואסי ופולקע בטוחים שהוא מתחת לצריף והם מגלים את הפסל זיאוס היווני וכמעט מתיוונים עד שבסוף גם גוני חוזר להיות פולקע וגם אסוציאציוס חוזר להיות אסי שני יהודים טובים כלומר יהודי ותרנגול

אנונימי אמר/ה...

לאסי!!
באמת איך אפשר לשכוח תכניות כאלה מקסימות של חנוכה...
ממש רואים את כל ההשקעה של כולם, המון תודה!
אני בטוחה שגם תכנית חנוכה תשע''א תהיה ממש יפה כמו מה שהיה...
מה שכתבת ''מסתרי מוחו...'' ממש מקסים!! כל הכבוד! כשקוראים את זה מרגישים שאיזה כייף שיש דבר כזה- ערוץ מאיר...אם אנשים כאלה מדהימים, עומדים מאחורי התכניות המקסימות-אז ערוץ מאיר זה בטוח המקום הכי הכי...באמת כל הכבוד על האומץ, הגבורה, ועל זה שאתה לא מתייאש, ועל האמונה הענקית!...אתה וכולם גם...באמת כל הכבוד! תמשיכו כך תמיד!!! =)
ממש כייף שיש מקום שבו אפשר לראות את השחקנים מזווית אחרת, ולא רק בתור שחקנים אלא בתור בני אדם באמת...
אני גם פותחת את הבלוג רק בשביל מה שאתה כותב, כי זה באמת ממש מעניין אותי, וכייף לקרוא את זה..
תמשיכו תמיד לעשות רק טוב! והמון המון המון תודה..
חנוכה שמח=)

אנונימי אמר/ה...

איזה חמודים כל הילדים על התגובות שאתם שולחים!!!

נריה אברהם אמר/ה...

שלום אסי
אני אוהב את התוכניות שאתה כותב
ואני קראתי את הכתבה שכתבת והסדרות הם:
א.איכסי פיכסי
ב.להציל את הצריף (דר' פולקע)
ג.נקמתו של זאוס

אנונימי אמר/ה...

מה סידרות כה מדהימות!!!???????!!!!!!!!
בישן ראיתי סדרות אלו??????!!!!!!
א.נכמתו של זאוס(מאיפו הפסל?!)
ב.מגלים את הצריף(ומצחיק הצ'ימס של פולקע
מ"פולקע עושה צ'ימס")
ג.איכסי פיכסי (בעזרת עלשה וחבריו שופחים
שמנים, מעקמים חנוכיות ושוברים את הנרות
וגם בזה שדרות גרשון)

אוריה אמר/ה...

לאסי????????למה אתה לא עונה על השאלות????????

נ.ב תודה רבה על כל התוכניות המיוחדות שאתם עושים בהצלחה בהמשך!!!!!!!!!!!!!!!!

מחכה לתשובה......................

אנונימי אמר/ה...

יווואאוו איזה מתח הולך להיות בסדרת חנוכה....!
הסדרות של חנוכה הם: 1: איכסי פיכסי.2: מגלים את הצריף.3: נכמתו של זאוס. 4: עדיין לא יודעים אבל אנחנו כבר נדע בחנוכה....( מתאים לקרוא לסדרה כמעט הסוף ואין לי כוח לנמק למה זה ארוך)....:)

אנונימי אמר/ה...

איזה מתח הולך להיות בסדרת חנוכה!
1)אני אוהבת מטח
2)אסי למה אפסקתה להיות מצחיק אני אוהבת שאתה מצחיק הז.........פליז תמשיך להיות מצחיק:):)אני אוהבת מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד ליצפות בתוחניות שלכם תודה על הכול ותוציו חדשים שירה כהן בת ים :):):):):):):):):):)):):):):):):):):):):):):):)

חנה אמר/ה...

לאסי אני מאוד הואוהבת את סדרות חנוכה מהמם

סוד! וסודות לא מגלים. אמר/ה...

אני זוכרת את זה בעל פה!
בשנה הראשונה היה עם איכסי פיכסי שהוא הרס את החנוכיות והנרות והגפרורים.
שנה אחר כך היה שטוביה גילה את הצריף של פולקע והעוזר שלו אבו רפול...
ושנה שעברה היה עם האוצר בצריף.
והשנה?

סוד! וסודות לא מגלים. אמר/ה...

שכחתי את נקמתו של זאוס!
לא יודעת איך יכולתי לשכוח...

צופיה אמר/ה...

הסדרות חנוכה של שנים שעברו:
1.התשס"ח-עם איכסי פיכסי, שהוא הרס את כל החנוכיות...
2.התשס"ט- שמצאו את הצריף...
3.התש"ע- עם הפסל של זאוס...
4.התשע"א- שהם נפלו למרתף ומצאו את החנוכיה...
5.התשע"ב- אני לא יודעת אבל אני ממש מקווה שזה יהי ארוך,מעניין והכי חשוב- מותח!!!!!!!!!!!
תודה רבה על כל התוכניות שלכם אני ממש נהנת מהן!!
הם ממש יפות!!
אתם יכולים בבקשה להמשיך לעשות תוכניות יפות ומענינות?

אנונימי אמר/ה...

לאסי כיף לשמוע. מפי תסריאתי (מקצועי, מצטיי'ן)

הוסף רשומת תגובה

אתם מוזמנים להוסיף תגובה !!!