עדיין לא מנויים? יש סרטים בחינם!!!

שלום שלום!!!
ראשית, הבלוג שלנו עבר דירה, אז אפשר לעבור לבלוג החדש שלנו בדף הבית: www.meirkids.co.il
דבר שני - גם אם אתם לא מנויים, אתם יכולים להנות מהסרטים החינוכיים שלנו בערוץ מאיר לילדים! מבין כל הסרטים שלנו הפרשנו "תרומה גדולה" של סרטי ילדים לצפייה ישירה בחינם! כנסו: meirkids.co.il/sets/free

26.12.2010

שלום ילדים

אתם בטח סקרנים לדעת מה יהיה השבוע באתר.. בואו ואספר לכם קצת ממה שהולך להיות. נתחיל בסרט "החבר הכי טוב שלי".שעוסק בחברות.
חבר טוב זאת מתנה נפלאה. לכולנו יש חברים אבל רק חלק קטן מתוכם הם חברים טובים וקרובים. מי מאיתנו לא רוצה  חבר טוב שנוכל לספר לו סודות ולעשות איתו דברים מיוחדים? גם במסכת אבות אנחנו פוגשים בערכה המיוחד של חברות כמו שכתוב "קנה לך חבר", כלומר – חבר הוא מישהו שרוכשים באהבה, באכפתיות ובהתחשבות. חברות טובה היא לא משהו שקורה סתם ככה, בחברות צריך להשקיע זמן ותשומת לב. השבוע נפגוש את פולקע ומולי שמחליטים להיות החברים הכי טובים. פולקע חושב שהוא יודע מה זה להיות חבר טוב אבל הוא לומד שיעור חשוב בחברות אמיתית..

בהמשך השבוע נפגוש בסרט "אסי מחפש סיפור" את אסי שמקבל שיעורי בית לכתוב על עצמו סיפור. הוא יוצא לחפש רעיון לסיפור מעניין על עצמו, רק שהוא מגלה שזה קצת קשה יותר ממה שהוא חשב.. עם החברים בצריף הוא לומד שכדי לחפש סיפורים לא צריך ללכת רחוק מאד..
רוצים לדעת למה פולקע ומולי מחליטים להיות החברים הכי טובים? מעניין אתכם לגלות איפה אסי מוצא את הסיפור שלו? היכנסו השבוע לערוץ מאיר ותגלו..
שלכם,
פנינה

10 תגובות:

משפ' ניצן אמר/ה...

מאד מסקרן!!!
מחכים...!!

תפארת אמר/ה...

מ-ע-נ-י-ן!! מחכה בקוצר רוח!!!!!!!!!!!!תפארת

הדסה, בת ים אמר/ה...

גם אני מחכה מאד לסרטים!!!!!

לאה, דבי ואביגיל אמר/ה...

מחכות מ א ד לתוכניות החדשות!!!

אנונימי אמר/ה...

כל- הכבוד למי שחבר את הרעיונות לסרטים!!
הם נראים שיא היפיים!!

אנונימי אמר/ה...

מתי כבר שמים את הסרטים????? אני מחכה כבר כול היום!!!!

אנונימי אמר/ה...

פנינה וערוץ מאיר! אתם מסקרנים את כולם!אם אתם ממשיכים לסקרן אני לא יודעת מה אני עושה לכם!אני משתגעת מסקרנות!ביווווווווווש!נ.ב.כבר אמרתי שתשימו תתוכנית?

עטרה אמר/ה...

תשימו בבקשה סרט כל יום בבקשהההההה ממששששששש אני כבר מחכה לסרט מחר!!

אנונימי אמר/ה...

מתי היה את אסי מחפס סיפור?
תודה!

אנונימי אמר/ה...

תמשיכו להסריט זה מהמם=]
ויאללה שימו כבר!!!

הוסף רשומת תגובה

אתם מוזמנים להוסיף תגובה !!!