עדיין לא מנויים? יש סרטים בחינם!!!

שלום שלום!!!
ראשית, הבלוג שלנו עבר דירה, אז אפשר לעבור לבלוג החדש שלנו בדף הבית: www.meirkids.co.il
דבר שני - גם אם אתם לא מנויים, אתם יכולים להנות מהסרטים החינוכיים שלנו בערוץ מאיר לילדים! מבין כל הסרטים שלנו הפרשנו "תרומה גדולה" של סרטי ילדים לצפייה ישירה בחינם! כנסו: meirkids.co.il/sets/free

2.3.2011

נעים להכיר!

והפעם עם מבקר הספרים שלנו: אוראל באבד, שמספר לנו על אהבתו הגדולה לספרים:
"שלום !שמי אוראל באב"ד, אניבן 9 וחצי ולומד בכיתה ד' בבי"ס עוזיאל ע"ש הרב עוזיאל זצ"ל. התחביב שלי: קריאת ספרים וכתיבת המלצות לבלוג. אני אוהב ספרים. אני אוהב דווקא ספרים, מפני שאם אני מתחיל לקרא ספר, אני נמשך אליו ולא נימאס לי ממנו. כשאני קורא ספרים אני מעשיר את הידע הכללי שלי ואולי גם מהספרים אוכל לקבל עצה לחיים! ועוד דבר, ספר אפשר לקרוא בכל פנאי.
כבר מגיל קטן התחלתי לקרוא ספרים ולהתענין בהם. בין הספרים שאני אוהב לקרא סדרת כס"ח של גלילה רון-פדר-עמית, וספרים של שמואל ארגמן (הצוללת הפליגה בחצות, מבצע חידקל, מיסתורין בסהרה, הילדה שברחה מהמנזר, החטיפה, אל גוב הארי ועוד). הסופרים שאני אוהב במיוחד הם שמואל ארגמן, מנוחה פוקס, חיים ולדר, גלילה רון-פדר-עמית. אני אוהב במיוחד ספרי מתח.
אני מנוי לספריה העירונית, הקצב שאני מחליף ספרים הוא בערך כל יום-יומיים. אני הולך לספריה ולפני שאני פותח את הדלת אני מדמיין לעצמי איך אגיע ליום שבו אקרא את כל הספרים בספריה!!! אני פותח את הדלת ושואל את הספרנית: "כמה ספרים אני יכול לקחת? (למרות שאני יודע את התשובה...). היא עונה: "אתה יכול לקחת ארבעה ספרים בלבד!". ואני חושב לעצמי "אולי יום אחד היא תסכים שאקח 100 ספרים...". כשאני רואה את כל המדפים שעמוסים בספרים, אני חושב לעצמי: "כל יום אקח ספר אחר, הרי יש מאות ספרים בספריה...". אני מגיע אל דלפק הספרנית ונותן לה את הספרים שהחזרתי, והיא אומרת לי: "נא להחליף מהר ספרים, כי אני ממהרת". אני מציץ בשעון, עוד שתי דקות הספריה נסגרת. אני עובר מהר בין המדפים מסתכל על הספרים, ובוחר לבסוף ארבעה ספרים עבים. אני שב אל הדלפק נותן לספרנית את הספרים, היא רושמת אותם במחשב, נותנת לי את הספרים ואני יוצא מהספריה."

8 תגובות:

הדסה, בת ים אמר/ה...

כל הכבוד!!!!!!
ממש תולעת ספרים!!

אנונימי אמר/ה...

מדהים...........
גם אני אוהבת לקרוא!!!!!!!!!!!!

רועי כהן אמר/ה...

איזה יופי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

עדי גרוס אמר/ה...

איזה כישרון לקריאת ספרים!!!

יצחק אמר/ה...

יישר כח גדול!

אנונימי אמר/ה...

אני אוהב מאוד לקרוא ההורים שלי מכנים אותי תולעת ספרים

דבי אמר/ה...

הכי כיף לקרוא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אנונימי אמר/ה...

שמע גבר נולדתי בתוך עולם הספרים כל שנה אני הולך מדי יום ביומו לשבוע הספר וחוזר לפחות אם עשרה ספרים וכל יום אני קורא בכמעט כל שעות הפנאי ומסיים לפחות 3 ספרים בני 350 עמודים ובנוסף אני מנוי בשני ספריות ומכל ספריה אני לוקח 4 ספרים ושמחתי לשמוע שיש עוד תולעת ספרים כמוני אז להתראות

הוסף רשומת תגובה

אתם מוזמנים להוסיף תגובה !!!