עדיין לא מנויים? יש סרטים בחינם!!!

שלום שלום!!!
ראשית, הבלוג שלנו עבר דירה, אז אפשר לעבור לבלוג החדש שלנו בדף הבית: www.meirkids.co.il
דבר שני - גם אם אתם לא מנויים, אתם יכולים להנות מהסרטים החינוכיים שלנו בערוץ מאיר לילדים! מבין כל הסרטים שלנו הפרשנו "תרומה גדולה" של סרטי ילדים לצפייה ישירה בחינם! כנסו: meirkids.co.il/sets/free

25.8.2011

הזמנה לחגיגה של בציר / המועצה לשימור אתרים

ביום שישי כ"ו באב, 26/8/11 נערוך בנחלת "בית ילין במוצא" אתר המנוהל על ידי המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל, את הבציר 
מענבי הגפן שלנו.
משפחות מוזמנות להגיע לבית ילין מהשעה 08:00 בבקר לבצור ולחדש ימים כקדם.
מוזמנים ילדים, הורים ,סבים וסבתות ......
חשוב להביא : סלסלה קטנה , צנצנת זכוכית קטנה, מזמרה או מספריים 
מים וכובע .
יהיו גם פיתות על מדורה ....והפתעה..

מספר המקומות מוגבל אנא הקדימו להירשם אצל רותי 0524-257345

בית ילין במוצא- לפני למעלה מ-120 שנה ירדה מירושלים משפחה יהודית אל עמק מוצא בואכה נחל שורק ובנתה בו בית יהודי ראשון ובודד.

משפחה זו הייתה משפחתם של יהושע ילין ואשתו שרח שהחליטו שהגיעה העת לממש את משאלת ליבם מזה שנים. היאחזותם בקרקע והמשק החקלאי שעיבדו הביאו שנים בודדות לאחר בואם להקמתה של המושבה מוצא.
הבית שנבנה בשנת 1890 עמד בחורבנו ושיממונו בסיבוב מוצא עד לפני חמש שנים. אז, שקמה אותו המועצה לשימור אתרים והוא משמש כיום מרכז מבקרים בו אפשר לשמוע את סיפורן המרתק ויוצא הדופן של מייסדי המושבה מוצא ושל בני משפחת ילין שלא שהם דוגמא ומופת לחלוציות התמדה ואהבת הארץ .
אנו מציעים סיורים מודרכים בבית עצמו, בבית הכנסת העתיק וגם במוצא עילית , מוצא תחתית עמק הארזים ועינות תלם הסיורים מלווים בקטעי ספרות ובצילומים לא מוכרים נערכים גם ערבי עיון, וארועים מיוחדים - כדאי להיות בקשר ולהתעדכן. חניה מסודרת סמוך לבית הכנסת העתיק במרחק דקה הליכה מהבית.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אתם מוזמנים להוסיף תגובה !!!