עדיין לא מנויים? יש סרטים בחינם!!!

שלום שלום!!!
ראשית, הבלוג שלנו עבר דירה, אז אפשר לעבור לבלוג החדש שלנו בדף הבית: www.meirkids.co.il
דבר שני - גם אם אתם לא מנויים, אתם יכולים להנות מהסרטים החינוכיים שלנו בערוץ מאיר לילדים! מבין כל הסרטים שלנו הפרשנו "תרומה גדולה" של סרטי ילדים לצפייה ישירה בחינם! כנסו: meirkids.co.il/sets/free

24.8.2011

התעלומה במדבריות ארה"ב (חלק ו') / יעקב גרינץ

ירושלים מתחם הכנסת 00:12 בלילה :
שמע אני צריך פירסום של הפשקיוולים האלה .אין בעיות מחמוד תוך 30 דקות אני מפיץ את זה בכל הארץ . ידעתי שאפשר לסמוך עליך יה מוסטפה ,האללה וואכבר.  ידים למעלה  כאן השב"כ מחמוד ומוסטפה אנחנו יודעים עליכם הכל ואת כל הראיות נציג בבית המשפט ואל תחשבו שתוכלו לפנות לבג"ץ כי בג"ץ לא יעזור לכם עכשיו תושיתו ידיכם לאחור ותנו לנו לעצור אתכם. מה עשינו לא עשינו כלום זעקו מחמוד ומוסטפה.את זה תטענו בחקירה אל תשאלו ואל תדברו פן נכה אותכם חזק.

אולם בית המשפט: פרוטוקול: תאריך: 17 באוגוסט                                              
הנידון: נסיון לשכנוע הערבים להסלים את היחסים עם מדינת ישראל התובע מטעם המוסד לתפקידים מיוחדים:  
אני מצהיר בזאת שכל הדברים שאומר הינו אמת ואין לי שום מניעים פוליטים להשתתף במשפט זהבית המשפט, התובע יכול להמשיך בדבריו.
התובע: אחר מעכבים רבים וציטוטים גילינו כי מחמוד אבו חאמר ומסטפה סלים התגיסו למערכה נגד מדינת ישראל מטעם החמאס ופרצו למתחם הכנסת כדי ללמוד את המבנה על מנת לבצע בו מגה פיגוע ואף העבירו בינהם איגרות על מנת להתסיס את המערכה האנטי ישראלית.בית המשפט האם יש לנתבעים מסרים להגיד להגנתם?
מחמוד: כבוד בית המשפט החודש זה חודש רמאדן והיום יום שישי והיום צריך ללכת להתפלל על מנת שמוחמד יציל עלינו מאצולתו. בית המשפט , מפסיק עם השטויות עליכם לשבת במעצר עד לסיום המשפט. 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אתם מוזמנים להוסיף תגובה !!!