עדיין לא מנויים? יש סרטים בחינם!!!

שלום שלום!!!
ראשית, הבלוג שלנו עבר דירה, אז אפשר לעבור לבלוג החדש שלנו בדף הבית: www.meirkids.co.il
דבר שני - גם אם אתם לא מנויים, אתם יכולים להנות מהסרטים החינוכיים שלנו בערוץ מאיר לילדים! מבין כל הסרטים שלנו הפרשנו "תרומה גדולה" של סרטי ילדים לצפייה ישירה בחינם! כנסו: meirkids.co.il/sets/free

12.9.2011

התירס החמוץ / מוריה גלבוע, ר"ג

בס''ד

תסריט לאסי וטוביה
משתתפים: אסי,טוביה,פולקע,מתי.
הסיפור:
אסי הולך למכולת. במכולת הוא קונה עשר מעדנים לחלק לכל החברים שלו.
אחר כך הוא הולך לצריף , מוצא ספר ומתיישב לקרוא .אסי קורא ספר, פתאום מתי נכנס ואומר:"אסי זה הספר שלי."אסי בכוונה לא מקשיב לו, מתי נעלב מזה שאסי לא מתייחס אליו. מתי יוצא מהצריף, פולקע עושה ניסוי בדלפק. אסי מדקלם
משהו בקול ופולקע מבקש שקט. ואסי לא מקשיב לו, פולקע כועס והולך. אחר כך מתי ופולקע חושבים מה לעשות עם זה שאסי לא מתייחס אליהם.
הם חושבים וחושבים, ופתאום טוביה נכנס ושואל אותם מה הם עושים. הם משתפים אותו. הם קבעו ללכת לטיול וטוביה אחראי על האוכל. טוביה קנה מעדנים שהיה להם כבר פג תוקף ותירס.בנתים בצריף אסי מתקשר לאבא של מתי ואומר לו:"אתה יודע איפה מתי?" ואבא של מתי חושב שזה מישהו אחר ולא אסי ואומר לו:" הוא בטיול עם פולקע וטוביה ושאסור לגלות לאסי."
אסי נזכר בכל המעדנים שהו אקנה לחברים ובגלל שהם יצאו לטיול בלעדיו הוא מחליט לאכול את כל המעדנים , הוא אוכל את כל המעדנים שהוא קנה. הוא מתפתל בצריף מכאבי בטן.
בינתיים ביער(מקום הטיול) טוביה מביא לכולם את המעדנים ואת התירס כולם נותנים ביס מהתירס ויורקים ואז אוכלים את מעדן וזורקים אותו לפח כי הוא היה מגעיל(היה לו פג תוקף). וטוביה עושה את עצמו נופל ואומר לכולם שאי אפשר בלי אסי.
כולם מחליטים לחזור לצריף, אסי עדיין סובל מכאבי בטן , והוא נרדם על הספה אחרי שהוא נעל את הצריף
בערב הוא שומע רחשים מוזרים ולא שם לב לזה, בסוף הוא מתעורר ומגלה שכל החברים מסביבו והם משלימים.

מאת: מוריה גלבוע , בת 9 , גרה בר"ג

2 comments:

הדסה, בת ים אמר/ה...

אהבתי!כתבת יפה מאד!
האמת אפשר קצת לשדרג ולעשות מזה תסריט מושלם!

משפ' ניצן אמר/ה...

איזה חמוד!!!!

הוסף רשומת תגובה

אתם מוזמנים להוסיף תגובה !!!