עדיין לא מנויים? יש סרטים בחינם!!!

שלום שלום!!!
ראשית, הבלוג שלנו עבר דירה, אז אפשר לעבור לבלוג החדש שלנו בדף הבית: www.meirkids.co.il
דבר שני - גם אם אתם לא מנויים, אתם יכולים להנות מהסרטים החינוכיים שלנו בערוץ מאיר לילדים! מבין כל הסרטים שלנו הפרשנו "תרומה גדולה" של סרטי ילדים לצפייה ישירה בחינם! כנסו: meirkids.co.il/sets/free

25.4.2012

קוראים כותבים, סיפור ליום העצמאות

קוראים כותבים
סיפור מפורום דשדשים

יום העצמאות הזה / יסכה וולורד

שמי תהילה אני גרה באשדוד ולומדת בכיתה ה'! סיפורי החל שנה שעברה בכיתה ד'.
אבי הוא זה שמארגן בכל שנה את פעילות יום העצמאות בעירנו, ולכן שבוע ליפני יום העצמאות בכל שנה הלחץ בבית הוא נורא ואיום. ובמיוחד אבא הוא לחוץ כמו אזרח שחייב מלא כסף לאיזה מלך עד מחר ואם לא הוא יוצא להורג.
אני מרחמת על אבא כל כך, ומשתדלת באמת לעזור לו אבל תמיד אני עושה רק בלאגן ולפני שאני מסיימת את המלאכה הכל קורס ואבא אומר:תעשי לי טובה תהילה, אל תיגעי בזה, זה עוד יכול להיהרס וזה לא שלי.
אבל השנה אבא היה לחוץ יותר מכל שנה, הוא היה ניראה תמיד במצב חושב, היה הולך למיליון ואחת מקומות ביום, ורשת של דאגה הייתה פרושה תמיד בפניו כמזמינה את כל הדאגות להיכנס פנימה לפניו.
לשאול את אבא מדוע הוא כל כך מודאג לא היה לי אומץ, אבל לעשות משהו בעיניין הייתי חייבת. תכננתי שלבים, שלבים שלקחו יומיים חשיבה עד לסיום.
ישבתי בחדרי ידי פרושות מתחת לפני העצובות...לפתע....איך לא חשבתי על זה?! אני יארגן את כל יום העצמאות בשביל אבא!
מיד התחלתי בפעילויות, ואז עברתי למתנפחים הזנוחים בחצר, ואז התקשרתי לקוסם, לאחר מכן התקשרתי לחברת 'הפופקורן והגלידה' שהזמינו מכונות פופקורן ומכונת גלידות, אחר פניתי לחנויות תכשיטים שיביאו שולחנות של תכשיטים לאימהות ובנות ו.... זהו בעצם סיימתי את הכל! אני הייתי כל כך גאה בעצמי, מי היה מאמין? ילדה בת 9! בעצם לא סיימתי את הכל בידי היה דף מלא בתשלומים של כל הבלאגן הזה!
פניתי לאבא עם הדף הארוך הזה והוא לא הבין מה אני רוצה מימנו, לאחר שהסברתי לו הוא שמח עד הגג וחיבק אותי ונתן לי נשיקה ענקית!
יום העצמאות הזה היה הכי כיף מכל ימי העצמאות לכל העיר ובמיוחד לי הייתה גאווה גדולה, גיליתי שאני עצמאית בעצמי, כמו המדינה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

אתם מוזמנים להוסיף תגובה !!!