עדיין לא מנויים? יש סרטים בחינם!!!

שלום שלום!!!
ראשית, הבלוג שלנו עבר דירה, אז אפשר לעבור לבלוג החדש שלנו בדף הבית: www.meirkids.co.il
דבר שני - גם אם אתם לא מנויים, אתם יכולים להנות מהסרטים החינוכיים שלנו בערוץ מאיר לילדים! מבין כל הסרטים שלנו הפרשנו "תרומה גדולה" של סרטי ילדים לצפייה ישירה בחינם! כנסו: meirkids.co.il/sets/free

3.6.2012

קוראים כותבים


סיפור נ-הדר
הסיפורים של הדר אלאלוף

לא יפנו אותנו!


שלום, שמי ברוך וברצוני לשתף אתכם בסיפורי:
הייתי עליז חופשי ומאושר, עד שיום אחד באו לישוב נווה גלעד שבו אני גר, שלושה שוטרים , הראשון גבוה , השני נמוך והשלישי בינוני. הם נעמדו מולנו לפי הגובה והתחילו לנאום:
”אנחנו ממשטרת ישראל באנו להודיעכם תושבי נווה גלעד שבעוד שלושה ימים אתם צריכים לפנות את בתים ולנטוש הכל הבתים, השדות, הגינות, מוסדות לימוד, המרפאה הכל! ולעבור דירה למקום אחר”
הם לא השאירו לנו להגיד או לענות מילה הם עלו למכונית ונסעו משם הלאה. הינו המומים,היינו אובדי עצות כולם שתקו. מי שהפר את השתיקה היה ראש המועצה האחראי על הישוב שאמר:
"הסירו דאגה מלבכם תושבי היקרים אנחנו נמשיך לגור כאן לנצח זה ישוב חוקי שבנוי על שטח אדמה ששייך לנו ואין לאף אחד רשות לפנות אותנו. היו חזקים ובטחו בה' שיושיע אותנו."
עברו עלינו שלושה ימים בפחד אבל הם חזרו ודרשו בתוקף את בקשתם. לפתע הגיחה מאחוריהם ניידת משטרה ואנחנו חשבנו לתומנו שהם הביאו תגבורת אך לא, מן הניידת יצאו זוג שוטרים ותפסו את השוטרים האחרים עם אזיקים. אחד מהשוטרים פתח ואמר לנו:
"אלה שלושה פושעים שחמדו להם לצון והפרו את שלוותכם אך אל תדאגו ידידי אתם תפוצו על כך זה לא יקרה שוב והפושעים ישבו בבית הסוהר." ועכשיו שמתי לב שהפושעים באו במכונית ולא בניידת משטרה. זה היה אירוע מאוד תמוה בעיננו אך אנחנו נמשיך לגור בבטח בנווה גלעד!!!

תגובה 1:

תמרוש.. אמר/ה...

חחחח....
חמוד מאוד....

הוסף רשומת תגובה

אתם מוזמנים להוסיף תגובה !!!